Par mums

Latvijas uzņēmums SIA "Kompānija Avotiņi" darbojas būvmateriālu un metālizstrādājumu jomā kopš 1992. gada. Šajā laika posmā kompānija ievērojami paplašināja piedāvāto preču un pakalpojumu klāstu, kā arī veiksmīgi uzsāka darbību eksporta tīrgū. Uzņēmums nodarbina vairāk kā 160 cilvēkus.
ISO 9001:2015

SIA "Kompānija Avotiņi"

Kopš 2001.gada ražojam jumta un sienu segumus no plānā lokšņu tērauda, notekūdens novadīšanas sistēmas, konstrukciju profilus, jumtu apdares elementus. Arī sniedzam pakalpojumus garenvirziena un šķērsvirziena griešanai no plāna lokšņu tērauda.

2011. gadā kompānija atsāka armatūras izstrādājumu ražošanu un melno metāla lokšņu apstrādi. Kompānija aktīvi pārdod vairumā armatūru un tērauda ruļļus Latvijas un citu valstu tirgū.

Ieviesta unikāla bezkarkasa angāru būvniecības tehnoloģija no tērauda ruļļiem, kura šobrīd, iespējams, ir vislētākais un visātrākais līdzīgu objektu celtniecības veids.

Kopš 2016. gada uzņēmums ir atvēris metāla konteineru ražošanu jaunās ražošanas telpās Ventspilī, kas aprīkotas ar visu nepieciešamo mūsdienu aprīkojumu. Šajā nodaļā strādā vairāk nekā 45 cilvēku.

Sertifikāts ISO 9001

Mūsu uzņēmumā ir ieviesta organizācijas vadības sistēma ISO 9001:2015

Galvenie darbības virzieni