ARMATŪRAS PRODUKCIJA

Šeit var atrast informāciju par armatūras izstrādājumu ražošanu un armatūras tērauda apstrādi. Ipazīties ar piedāvāto pakalpojumu klāstu, izstrādājumu tehniskiem parametriem u.c.

Produkti:

Sertifikāti

SIA "Kompānija Avotiņi" saņēma no zviedrijas sertifikācijas centra "GlobeCert AB" divus Sertifikātus 1501 un 1503. Sertifikāti apliecina, ka armatūras izstrādājumi un armatūras siets kurus ražo mūsu kompānijas atbilst Eiropas normu (EN) in Zviedrijas standarta prāsībām un tai ir augsta kvalitāte.

SIA "Kompānija Avotiņi" saņēma vēl vienu F16003 zviedru sertifikācijas centra "GlobeCert AB" sertifikātu. Šis sertifikāts apliecina ka mūsu produkcija atbilst arī Somijas standartu prasībām.

SIA "Kompānija Avotiņi" ir pirmā kompānija Latvijā, kuras produkcija sertificēta arī pēc Latvijas standārtiem. Saskaņā ar Latvijas Ministru Kabineta Noteikumiem celtniecības organizacijām ir tiesības izmantot šo produkciju būvobjektos visā Latvijas teritorijā.

Sertifikāta 1501 darbības sfērā iekļauta arī Igaunijas teritorija. Pēc Zviedrijas un Norveģijas standartiem sertificēts arī ražošanas process mūsu Liepājas filiālē. Tagad mēs varam pārdod sertificēto produkciju mūsu pircējiem Kurzemē.

Jā Jūs piegādājāt mūsu produkciju pircējiem arī citos ES valstīs, Jūs varat griezties pie mums lai paplāšinātu sertifikāta darbības sfēru.

Sazinies ar mums

Raksti vai zvani  mūsu speciālistiem, lai iegūtu vairāk informācijas par armatūras produkciju