TĒRAUDA JUMTU UN SIENU SEGUMI

Kopš 2001. gada SIA "Kompānija Avotiņi" ražo tērauda jumtu un sienu segumus, kā arī citus tērauda lokšņu materiālus. Šodien mēs esam viens no šādu produktu lielākajiem ražotājiem Baltijas valstīs.

Produktu katalogs:

Sertifikācija

2015.g. jūlijā SIA "Kompānija Avotiņi" saņēma sertifikātu atbilstoši EN 1090-1 - "Slodzi nesošu tērauda konstrukciju elementi ar izpildījuma klasi EXC2 (bez metināšanas procesiem). Deklarēšanas metodes: 1, 3a, 3b - tabula A1).

Sertifikāta darbības sfēra attiecas uz jumtu segumu profiliem AP-45, AP-135; konstruktīviem profiliem L, Z, C, U, HAT; bezkarkasa angāriem.

Sertifikācija ir saistošā visiem ES uzņēmumiem. Sertificēto produkciju ar CE marķējumu iespējams realizēts visās Eiropas Savienības valstīs.

Polimēru pārklāji

Poliesters (PE)

Fasādēm un jumtiem normālas apkārtējās vides apstākļos.

Poliesters ir viens no izplatitākajiem celtniecības un jumtu metāla lokšņu pārklājumiem. Poliesters – plaši izmēģināta laka ārējiem darbiem, ar labu spīdumu un krāsas noturību pie augstas plastiskuma. Kārtas biezums – 25 mikroni.

GreenCoat Pural Matt

Fasādēm un jumtiem normālas apkārtējās vides apstākļos.

Tērauds ar polimēru pārklājumu ar matētu virsmas tekstūru. Biezums - 50 mikroni. Aizsargslānis - Zn 275 g/m2.

GreenCoat Pural

Fasādēm un jumtiem normālas apkārtējās vides apstākļos.

Tērauds ar polimēru pārklājumu ar parasto virsmas tekstūru. Biezums - 50 mikroni. Aizsargslānis - Zn 275 g/m2.
Purals ir noturīgs pret UV stariem, apkārtējas vides ķīmiski aktīvajām vielām, karoziju un mehānisko iedarbību.

Granite HDX

Fasādēm un jumtiem normālas apkārtējās vides apstākļos.

Granulu virsma rada estētisku izskatu un nodrošina vieglu vadāmību.Elastīgo krāsošanas sistēmas, jo īpaši apvienojumā ar masīvu metāla pamatnes - Z275 vai ZA255 - nodrošināt augstu izturību pret koroziju un aizsargāt malas. Kārtas biezums - 55 mikroni.

Plastizols (PVC)

Fasādēm, jumtiem, ūdens noteces sistēmām piesārņotas apkārtējās vides un mīksta mitra klimata apstākļos.

Plastizols – dekorātīvs polimers, kas sastāv no polivinilhlorīda un plastifikatoriem. Pateicoties lielajam biezumam, plastizola pārklājums ir viens no visizturīgākajiem pret mehāniskiem bojājumiem. Plastizols ir apveltīts ar augstu korozījizturību, kas veido papildus aizsardzību agresīvās apkārtējās vides apstākļos. Kārtas biezums – 200 mikroni.

Krāsas

Sazinies ar mums

Raksti vai zvani  mūsu speciālistiem, lai iegūtu vairāk informācijas par tērauda produkciju.