Valcprofils

Viens no drošākajiem metāliskajiem jumta segumiem šodien - ielokots jumta segums. Par ielokotiem sauc segumus no lokšņu un ruļļu cinkotā tērauda (kā ar polimēra pārklājumu, tā arī bez), kā arī segumi no krāsainiem metāliem. Ielokotie segumi - tie ir metāliski segumi, kuros seguma atsevišķu elementu savienojums izpildīts ar ieloku palīdzību. Ieloks var būt dubults vai vienkārtējs. Pareizi izveidots ieloks izslēdz jebkuru ūdens iesūkšanos. Bet augstvērtīgais metāls nodrošina ilgstošu ekspluatāciju un lielisku seguma ārējo izskatu.

Lokšņu nostiprināšana pie latojuma notiek ar speciālu skaru palīdzību, kas paslēptas zem loksnes virsmas. Tādēļ uz loksnes virsmas nav caurumu. Bet pašas skavas kopā ar lokšņu malām ar speciālu ierīci tiek ieskrūvētas slēgā, ko arī sauc par ieloku. Pateicoties ieloku savienojumiem tāda tehnoloģija piemērojama jebkura jumta ierīkošanai, arī paša sarežģītākā profila, bez papildus uzliekamiem elementiem.

"Klasika C" 25/495

ar nolocītu priekšējo profila malu

(Jaunums!)

Loksnesbiezums: 0,45mm-0,6mm

Sedzošaisplatums: 495mm

Garums: no L-1000mm līdz 14000mm

Augstums: H-25mm

VALCPROFILS un "Klasika A"

Ar laiku pierādīti raksturlielumi:

  • pareizi izpildīts valcs izslēdz jebkādu tecēšanu
  • valcprofila metala jumts tiek izgatavots no cinkota ruļļveida metāla, izslēdz iespējamu koroziju
  • stiprinājuma vietā samazinās korozijas iespējamība, kā arī uz loksnes virsmas, kas ļauj sasniegt maksimālu ekspluatācijas termiņu
  • gluda virsma nodrošina labu ūdens noteci
  • neliela masa ļauj ietaupīt uz latojumu un citām konstrukcijām

Ielokota jumta seguma ārējais izskats nepārkāpja izveidoto arhitektūras veidolu, tāpēc to var izmantot ar panākumiem ne tikai jaunu ēku un celtņu celtniecībā, bet arī veco rekonstrukcijā. Tāds jumta segums piedod ēkai elegantu izskatu. Ielokota seguma izgatavošanai izmanto arī cinkoto tēraudu ar dažādiem polimēru pārklājumiem. Polimēru pārklājums iztur jebkuru salu un nezaudē savas īpašības arī pie ilglaicīgas sakaršanas līdz +120 °C.

Valcprofils

Montāžā izmanto stiprinājumus. Vienīgais veids no valcprofila metāla jumtiem, kuram nepieciešams izmatot speciālu instrumentu – valcēšanas mašīnu. Tas ir pats labākais valcprofilu tips ar dubulto valcu. Minimālais pieļaujamais slīpums – 5˚.

"Klasika A"

Galvenā atšķirība profilam "Klasika A" no iepriekš pielietotajiem valcprofila veidiem - vienkārša montāža (bez stiprinājumiem, stiprināšana tikai ar skrūvēm vai ar speciālām naglām). Minimālais pieļaujamais slīpums – 8˚.

Polimēru pārklāji

Poliesters (PE)

Fasādēm un jumtiem normālas apkārtējās vides apstākļos.

Poliesters ir viens no izplatitākajiem celtniecības un jumtu metāla lokšņu pārklājumiem. Poliesters – plaši izmēģināta laka ārējiem darbiem, ar labu spīdumu un krāsas noturību pie augstas plastiskuma. Kārtas biezums – 25 mikroni.

GreenCoat Pural Matt

Fasādēm un jumtiem normālas apkārtējās vides apstākļos.

Tērauds ar polimēru pārklājumu ar matētu virsmas tekstūru. Biezums - 50 mikroni. Aizsargslānis - Zn 275 g/m2.

GreenCoat Pural

Fasādēm un jumtiem normālas apkārtējās vides apstākļos.

Tērauds ar polimēru pārklājumu ar parasto virsmas tekstūru. Biezums - 50 mikroni. Aizsargslānis - Zn 275 g/m2.
Purals ir noturīgs pret UV stariem, apkārtējas vides ķīmiski aktīvajām vielām, karoziju un mehānisko iedarbību.

Granite HDX

Fasādēm un jumtiem normālas apkārtējās vides apstākļos.

Granulu virsma rada estētisku izskatu un nodrošina vieglu vadāmību.Elastīgo krāsošanas sistēmas, jo īpaši apvienojumā ar masīvu metāla pamatnes - Z275 vai ZA 255 - nodrošināt augstu izturību pret koroziju un aizsargāt malas. Kārtas biezums - 55 mikroni.

Plastizols (PVC)

Fasādēm, jumtiem, ūdens noteces sistēmām piesārņotas apkārtējās vides un mīksta mitra klimata apstākļos.

Plastizols – dekorātīvs polimers, kas sastāv no polivinilhlorīda un plastifikatoriem. Pateicoties lielajam biezumam, plastizola pārklājums ir viens no visizturīgākajiem pret mehāniskiem bojājumiem. Plastizols ir apveltīts ar augstu korozījizturību, kas veido papildus aizsardzību agresīvās apkārtējās vides apstākļos. Kārtas biezums – 200 mikroni.

Krāsas

Sazinies ar mums

Raksti vai zvani  mūsu speciālistiem, lai iegūtu vairāk informācijas par metālizstrādājumiem