Trapecveida profili

Profils AP-8

Profils AP-8 tiek izmantots sienu apdarēm, starpsienām un piekārtajiem griestiem. Šobrīd cinkotais profils AP-8 bieži tiek izmantots ātri uzbūvējamo ēku un žogu celtniecībā. Izturība un drošība, viegli montējams, plaša toņu pieejamība – tās ir tās īpašības, pateicoties kurām šis materiāls ir iemantojis lielu popularitāti pircēju vidū.

Polimēru pārklājumi: PE, Pural, PVC, PEMA. Zn, Al/Zn.
Krāsas: RAL, RR katalogs

Profils AP-20

Profils AP-20 tiek izmantots iekšējo un ārējo sienu apdarei ātri uzbūvējamo ēku celtniecībā, kā arī jumta segums. Viegls un ātrs profila montāžas process ļauj izmantot to gadījumos kad nepieciešams izpildīt drošu un kvalitatīvu ēku konstrukcijas apdari visīsākajos termiņos.

Polimēru pārklājumi: PE, Pural, PVC, PEMA. Zn, Al/Zn.
Krāsas: RAL, RR katalogs

Profils AP-45

Profils AP-45 pieder pie universāliem materiāliem, kurus var izmantot gan jumtu, gan starpsienu apdarei. Pie tam, cinkotais profils AP-45 tiek veidots tā, lai nodrošinātu drošu, ilglaicīgu un hermētisku jumta segumu. Materiāls ir ekonomisks, profila AP-45 zemās cenas ļauj to izmantot arī industriālo ēku celtniecībā.

Polimēru pārklājumi: PE, Pural, PVC, PEMA. Zn, Al/Zn.
Krāsas: RAL, RR katalogs

Profils AP-135

SIA "Kompānija Avotiņi" piedāvā nesošo trapecveida profilu AP-135 (cinkots ar polimēru pārklājumu). Šādu profilu ražošanas procesā lielākoties tiek izmantots metāls ar biezumu no 0,7 līdz 1,2 mm. Šī profila pielietošana pārsegumu un jumtu konstrukcijās, samazina celtniecības termiņus, kā arī samazina montāžas darbu izmaksas.

Nesošais profils AP-135 tiek izmantots, kā izturīgs metāla jumtu pārsegumus, kā arī lai izveidotu vieglu un izturīgu nesošo konstrukciju, lai celtniecības objektā izveidotu dažādas konstrukcijas, kurām ir nepieciešama pastāvīga slodzes nestspēja ar augstu izturību.  Šāda veida profils ne tikai ir ērts montāžas darbos, bet to ir viegli arī demontēt. Īpaši neaizvietojams šis materiāls ir lielos industriālos objektos.

Pārseguma profilam AP-135 piemīt sekojošas īpašības:

  • izceļas ar mazu svaru
  • ugunsdrošs
  • ekspluatācijā ērti lietojams
  • var rēķināties ar ilgstošu kalpošanu
  • piemīt interesants izskats

Ņemot vērā ekonomiju uz nesošo metāla trapecveida profilu AP-135 izmantošanu, tas ļauj vēl papildus ietaupīt samazinot objekta būvniecības izmaksas kopumā:

  • samazinoties slodzei uz kolonām vai pamatiem, tas ļauj ietaupīt līdzekļus uz tiem
  • ātrāks celtniecības process, nav nepieciešams izmantot metināšanas darbus pārlaidumu montāžā
  • samazinās nepieciešamība pēc materiālu uzglabāšanas būvniecības laukumā un ekonomija uz transporta izdevumiem, jo samazinās materiālu apjoms konstrukcijās.

Iegādāties metāla nesošo profilu AP-135 var ne tikai celtniecības kompānijas, bet arī privātpersonas. Loksnes tiek izgatavotas pēc pasūtījuma, dažādos garumos.

Polimēru pārklājumi: PE. Zn
Krāsa: RAL 9010

Polimēru pārklāji

Poliesters (PE)

Fasādēm un jumtiem normālas apkārtējās vides apstākļos.

Poliesters ir viens no izplatitākajiem celtniecības un jumtu metāla lokšņu pārklājumiem. Poliesters – plaši izmēģināta laka ārējiem darbiem, ar labu spīdumu un krāsas noturību pie augstas plastiskuma. Kārtas biezums – 25 mikroni.

GreenCoat Pural Matt

Fasādēm un jumtiem normālas apkārtējās vides apstākļos.

Tērauds ar polimēru pārklājumu ar matētu virsmas tekstūru. Biezums - 50 mikroni. Aizsargslānis - Zn 275 g/m2.

GreenCoat Pural

Fasādēm un jumtiem normālas apkārtējās vides apstākļos.

Tērauds ar polimēru pārklājumu ar parasto virsmas tekstūru. Biezums - 50 mikroni. Aizsargslānis - Zn 275 g/m2.
Purals ir noturīgs pret UV stariem, apkārtējas vides ķīmiski aktīvajām vielām, karoziju un mehānisko iedarbību.

Granite HDX

Fasādēm un jumtiem normālas apkārtējās vides apstākļos.

Granulu virsma rada estētisku izskatu un nodrošina vieglu vadāmību.Elastīgo krāsošanas sistēmas, jo īpaši apvienojumā ar masīvu metāla pamatnes - Z275 vai ZA 255 - nodrošināt augstu izturību pret koroziju un aizsargāt malas. Kārtas biezums - 55 mikroni.

Plastizols (PVC)

Fasādēm, jumtiem, ūdens noteces sistēmām piesārņotas apkārtējās vides un mīksta mitra klimata apstākļos.

Plastizols – dekorātīvs polimers, kas sastāv no polivinilhlorīda un plastifikatoriem. Pateicoties lielajam biezumam, plastizola pārklājums ir viens no visizturīgākajiem pret mehāniskiem bojājumiem. Plastizols ir apveltīts ar augstu korozījizturību, kas veido papildus aizsardzību agresīvās apkārtējās vides apstākļos. Kārtas biezums – 200 mikroni.

Krāsas - RAL, RR katalogs

Sazinies ar mums

Raksti vai zvani  mūsu speciālistiem, lai iegūtu vairāk informācijas par metālizstrādājumiem