Metāla dakstiņi

SIA "Kompānija Avotiņi" ir tāda mūsdienīga celtniecības materiāla kā metāldakstiņu "Venecia" un "GRANAT" ražotāja. Metāldakstiņi šodien ir kvalitatīvs, drošs jumta segums. Metāldakstiņi veiksmīgi apvieno sevī mūsdienu tehnoloģiju sasniegumus un efektīvu dizainu, pateicoties īsto dakstiņu zīmējuma imitācijai. Privātmājas un rūpniecības būves, tirdzniecības paviljoni un sabiedriskās celtnes – visur metāldakstiņi atrod pielietojumu, vai tā jauna celtniecība vai veco ēku rekonstrukcija.

"Venecia"

(Jaunums!)

Metālkārniņš "Venecia" ir izgatavoti no plāna lokšņu tērauda, kas ir viens no izturīgākajiem un apkārtējai videi drošākajiem materiāliem. Atkarībā no jumta konstrukcijas to var ātri salikt no loksnēm, kas uz jumta tiek samontētas kā puzle. Moduļu metāla dakstiņi ir viegli un nav lieli, to pārvadāšana un montāža sagādā īstu prieku.

Šķērsviļņa solis: 350 mm

Loksnes biezums: 0,45 mm - 0,6 mm

Sedzošais platums: 1160 mm

Pilnais platums: 1210 mm

Loksnes garums: līdz 8000 mm

"GRANAT"

Viena no metāldakstiņu labajām īpašībām ir vienkārša montāža, lielisks izskats un ilgmūžīgums. Pie jumta seguma būves metāldakstiņu loksnes, kas sagrieztas jumta slīpes garumā, montē ar pārlaidumu. Pārlaiduma līnijas papildus aizsargātas ar speciālu ūdens novadošu rievu. Tādā veidā jumta seguma būve ar metāldaksiņu "GRANAT" pielietojumu veido ciešu konstrukciju, kas droši pasargās jūsu māju no nokrišņiem.

Fasāžu apdare un aizsardzība – viens no celtniecības svarīgākajiem elementiem. Profilētais segums ir ideāls sienu, griestu, jumtu pārklājējs. Liektie, gofrētie tērauda profili ir šodienas labākais celtniecības materiāls. "Kompānija Avotiņi" ražo profilēto segumu kā sienām, tā arī jumtam. Profilētas loksnes izgatavo ar mūsdienīgām iekārtām, kurās ir apvienotas jaunākās mašīnbūves tehnoloģijas ar mūsu uzņēmuma darbinieku augsto profesionalitāti. Kā izejmateriālu profilētā seguma izgatavošanai izmanto biezu, ar polimēru pārklātu, aukstvelmētu cinkoto tēraudu. Jumtu profilēto segumu izgatavo pēc pasūtītāja izmēriem un nokomplektē ar visiem montāžā nepieciešamajiem papildelementiem no tā paša materiāla.

Profilētās loksnes atļauj celt jebkuras ģeometriskās sarežģības jumtus. Profilēto segumu montāžas ātrums atļauj visīsākajos termiņos veikt vecas ēkas restaurāciju un piedod tai laikmetīgu izskatu. Apšujot sienas profilētos segumus var montēt horizontāli vai vertikāli un izmantot kā iekšējā tā arī ārējā ēkas noformēšanā. Izturība pret jebkuru atmosfēras iedarbību, ilgmūžīgums, nelielais svars, montāžas vienkāršība dara profilētos segumus uzticamus jebkura veida būvniecībā un apdarē.

Polimēru pārklāji

Poliesters (PE)

Fasādēm un jumtiem normālas apkārtējās vides apstākļos.

Poliesters ir viens no izplatitākajiem celtniecības un jumtu metāla lokšņu pārklājumiem. Poliesters – plaši izmēģināta laka ārējiem darbiem, ar labu spīdumu un krāsas noturību pie augstas plastiskuma. Kārtas biezums – 25 mikroni.

GreenCoat Pural Matt

Fasādēm un jumtiem normālas apkārtējās vides apstākļos.

Tērauds ar polimēru pārklājumu ar matētu virsmas tekstūru. Biezums - 50 mikroni. Aizsargslānis - Zn 275 g/m2.

GreenCoat Pural

Fasādēm un jumtiem normālas apkārtējās vides apstākļos.

Tērauds ar polimēru pārklājumu ar parasto virsmas tekstūru. Biezums - 50 mikroni. Aizsargslānis - Zn 275 g/m2.
Purals ir noturīgs pret UV stariem, apkārtējas vides ķīmiski aktīvajām vielām, karoziju un mehānisko iedarbību.

Granite HDX

Fasādēm un jumtiem normālas apkārtējās vides apstākļos.

Granulu virsma rada estētisku izskatu un nodrošina vieglu vadāmību.Elastīgo krāsošanas sistēmas, jo īpaši apvienojumā ar masīvu metāla pamatnes - Z275 vai ZA 255 - nodrošināt augstu izturību pret koroziju un aizsargāt malas. Kārtas biezums - 55 mikroni.

Plastizols (PVC)

Fasādēm, jumtiem, ūdens noteces sistēmām piesārņotas apkārtējās vides un mīksta mitra klimata apstākļos.

Plastizols – dekorātīvs polimers, kas sastāv no polivinilhlorīda un plastifikatoriem. Pateicoties lielajam biezumam, plastizola pārklājums ir viens no visizturīgākajiem pret mehāniskiem bojājumiem. Plastizols ir apveltīts ar augstu korozījizturību, kas veido papildus aizsardzību agresīvās apkārtējās vides apstākļos. Kārtas biezums – 200 mikroni.

Krāsas

Sazinies ar mums

Raksti vai zvani  mūsu speciālistiem, lai iegūtu vairāk informācijas par metālizstrādājumiem