Jumta papildelementi

Nesošās pamatnes un jumta salaiduma vietā vajadzīgs speciāls izpildījums. SIA "Kompānija Avotiņi" izgatavo un piegādā komplektā ar profilēto segumu un metāldakstiņiem visus sienu vai jumtu pārseguma montāžai nepieciešamos papildelementus, tādus kā kore, satekne, pieduras, sniega barjeras, pārejas un daudz ko citu, bez kā nevar iztikt neviens jumts.

Papildelementi kalpo ne tikai lai piedotu ēkas jumtam sevišķu koloritu, bet arī papildus aizsardzībai pret mitruma iekļūšanu telpā. Papildelementus pēc jūsu vēlēšanās var izgatavot no tā paša materiāla, no kura izgatavotas profilētās loksnes. Tādējādi papildelementi būs tādā pašā krāsā, kā jumta segums. Tas piedos jūsu jumtam nobeigtības izskatu. Lai radītu jumta individuālo dizainu jūs varat izvēlēties jebkuras krāsas papildelementus no piedāvātajiem.

Pēc jūsu speciālā pasūtījuma mēs varam ātri izgatavot jebkurus papildelementus. Nestandarta izmēru papildelementu vērtību aprēķina katram pasūtījumam atsevišķi un tā ir atkarīga no ēkas arhitektūras sarežģītības. Pie mums jūs varat pasūtīt pilnu papildelementu komplektu vai arī atsevišķas tā detaļas.

Satekne
Vējdēlis
Karnīze
Atloks
Jumta lūka
Sniega barjera
Kore
Palodze
Skrūves 35x4.8mm
Kniedes
Antikondensāta plēve
Krāsa 400ml.

Polimēru pārklāji - PE, Pural, PVC, PEMA. Zn

Poliesters (PE)

Fasādēm un jumtiem normālas apkārtējās vides apstākļos.

Poliesters ir viens no izplatitākajiem celtniecības un jumtu metāla lokšņu pārklājumiem. Poliesters – plaši izmēģināta laka ārējiem darbiem, ar labu spīdumu un krāsas noturību pie augstas plastiskuma. Kārtas biezums – 25 mikroni.

GreenCoat Pural Matt

Fasādēm un jumtiem normālas apkārtējās vides apstākļos.

Tērauds ar polimēru pārklājumu ar matētu virsmas tekstūru. Biezums - 50 mikroni. Aizsargslānis - Zn 275 g/m2.

GreenCoat Pural

Fasādēm un jumtiem normālas apkārtējās vides apstākļos.

Tērauds ar polimēru pārklājumu ar parasto virsmas tekstūru. Biezums - 50 mikroni. Aizsargslānis - Zn 275 g/m2.
Purals ir noturīgs pret UV stariem, apkārtējas vides ķīmiski aktīvajām vielām, karoziju un mehānisko iedarbību.

Granite HDX

Fasādēm un jumtiem normālas apkārtējās vides apstākļos.

Granulu virsma rada estētisku izskatu un nodrošina vieglu vadāmību. Elastīgo krāsošanas sistēmas, jo īpaši apvienojumā ar masīvu metāla pamatnes - Z275 vai ZA 255 - nodrošināt augstu izturību pret koroziju un aizsargāt malas. Kārtas biezums - 55 mikroni.

Plastizols (PVC)

Fasādēm, jumtiem, ūdens noteces sistēmām piesārņotas apkārtējās vides un mīksta mitra klimata apstākļos.

Plastizols – dekorātīvs polimers, kas sastāv no polivinilhlorīda un plastifikatoriem. Pateicoties lielajam biezumam, plastizola pārklājums ir viens no visizturīgākajiem pret mehāniskiem bojājumiem. Plastizols ir apveltīts ar augstu korozījizturību, kas veido papildus aizsardzību agresīvās apkārtējās vides apstākļos. Kārtas biezums – 200 mikroni.

Krāsas - RAL, RR katalogs

Sazinies ar mums

Raksti vai zvani  mūsu speciālistiem, lai iegūtu vairāk informācijas par metālizstrādājumiem